WydarzeniaSpływ połączony z gorącą atmosferą imprez latino. Tańczymy wszędzie - przy ognisku, podczas postojów, na łące, na mostach, na ulicach, wszędzie podążają za nami taneczne rytmy.
Szczegóły w wydarzeniu FB: Tańcospływ vol. 5.

Co roku z okazji Zjazdu Weteranów Szos, który odbywa się w sąsiedztwie naszego pola namiotowego, odbywają się koncerty znanych zespołów. My w tym czasie bawimy się i zbieramy dobry humor podczas spływu na wieczorne wspólne wyjście na koncert. W zeszłym roku gwiazdą było Jary OZ, w tym roku śpiewał będzie dla nas zespół Dżem.
Szczegóły w wydarzeniu FB: KoncertoSpływ Jary OZ.

Rycerski spływ do Zamku Krzyżackiego w Gniewie. Przebieramy się za rycerzy, szlachtę lub pospolitych chłopów i ruszamy na podbój Zamku. Nocujemy pod namiotami nieopodal Zamku, wspólna biesiada przy ognisku oraz wyprawa do Zamku na inscenizację Bitwa Dwóch Wazów.
Pierwszego dnia spływ Wierzycą, drugiego dnia spływ Wisłą.
Szczegóły w wydarzeniu FB:
Gniewny spływ - Bitwa II Wazów
.

Spływ połączony z gorącą atmosferą imprez latino. Tańczymy wszędzie - przy ognisku, podczas postojów, na łące, na mostach, na ulicach, wszędzie podążają za nami taneczne rytmy.
Tym razem płyniemy rzeką Narwią, a nocujemy w świeżo wyremontowanym hotelu z pysznymy śniadaniami. Centrum naszego spływu mieści się w Nowogrodzie, leżącym na pograniczu Podlasia, Mazur i Mazowsza, a płyniemy rzeką Narwią. Szczegóły w wydarzeniu FB: Tańcospływ Masurian Lux Edition.

Spływ pełen klasy, czyli ubieramy się w szykowne stroje, garnitury, piękne balowe suknie, zaopatrujemy się w cygara oraz wykwintne przystawki. Wsiadamy w kajaki i robimy najbardziej elegancki spływ wszechczasów. Paparazzi robią nam zdjęcia, a my w błysku flasha płyniemy pełni uśmiechu :)
Szczegóły w wydarzeniu FB:
Spływ z klasą
.
Opis eleganckiego spływu:
Spływ z klasą
.